6 sposobów na idealny wieczór panieński

Wieczór panieński to jedna z ostatnich szalonych nocy w życiu każdej panny młodej. Jak spędzić ją w sposób wyjątkowy i niezapomniany? Poznaj sześć niezawodnych sposobów na idealny wieczór panieński.


1. Wieczór panieński w SPA
Jednym z najpopularniejszych sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego w ostatnim czasie, jest wspólny wypad do SPA. Relaksujące masaże, aromatyczne kąpiele i zapas szampana to coś o czym marzy każda przyszła panna młoda. O zaletach nie musimy się chyba rozpisywać, pamiętamy jednak, że najczęściej liczba gości na takim wyjeździe bywa mocno ograniczona. Dodatkowo nie jest to najtańsza rozrywka, a budżet należy dostosować do każdej pani biorącej udział w zabawie.


2. Impreza klubowa
Druga opcja to zdecydowany klasyk wieczorów panieńskich oraz kawalerskich. Jest to prawdopodobnie jedna z najłatwiejszych imprez do zorganizowania. Wystarczy zarezerwować lożę w ulubionym klubie, zebrać grupę najlepszych koleżanek głównej bohaterki wieczoru i bawić się do białego rana. Taki wieczór panieński na pewno się uda, chociaż nie ukrywajmy, że nie jest to najbardziej oryginalny pomysł. Warto nieco urozmaicić wieczór i zorganizować jakieś dodatkowe atrakcję, tak aby wyróżniał się on na tle zwykłego sobotniego wyjścia.


3. Wieczór panieński w tramwajuSposobem na urozmaicenie zwykłej imprezy klubowej, może być właśnie wieczór panieński w tramwaju. Kraków to idealne miasto do przeżycia niezapomnianego wieczoru, a jak można je lepiej poznać niż w trakcie imprezowego przejazdu zabytkowym tramwajem po najbardziej znanych i historycznych miejscach? Imprezy w kultowych tramwajach podbijają serca turystów z całego świata. Jak wygląda plan takiego wieczoru panieńskiego? Wyobraźcie sobie, że spotykacie się w ulubionej restauracji na kolacji. Tam podjeżdża po Was imprezowy tramwaj z DJ-em, fotografem i morzem alkoholu w środku. Świetnie się bawiąc przemierzacie zabytkowe miejsca i zwiedzicie najważniejsze punkty na mapie starego miasta, a gdy już zabawa nabierze tempa tramwaj zmienicie na jeden z najlepszych klubów w mieście. Dla nas brzy mi to jak plan idealny, a Wy co sądzicie?


4. Wspólny wyjazd


Kolejna opcja, to propozycja dla mnie imprezowych panien. Wspólny weekendowy wyjazd do jednej z europejskich stolic lub po prostu w góry czy nad morze to idealny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Dobry alkohol, pyszne jedzenie i zwiedzanie nowego miejsca to praktycznie wakacje w pigułce. Co prawda organizacja takiej imprezy może zająć trochę czasu i pochłonąć więcej środków ale nie ukrywajmy - gra jest warta świeczki.
5. Domówka


Piąty pomysł to kolejny klasyk - domówka. W końcu powszechnie wiadomo, że imprezy w domu to jedne z najlepszych zabaw. Możecie urozmaicić swój czas wspólnie gotując, organizując różne konkursy i quizy, a może nawet zaproście specjalnego gościa? Kto wie, w przypadku domówek jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.
6. Wspólne szalone zakupy

Ostatnia propozycja to zdecydowanie coś dla szalonych zakupoholiczek. Co może pójść nie tak w wspólnym babskim wypadzie na zakupy? Wasze ulubione sklepy, najbardziej stylowe przyjaciółki, a do tego wieczór zakończony pyszną kolacją drinkami i szampanem. Dla nas brzmi jak bajka! Pamiętajcie tylko, że już teraz warto zacząć zbierać fundusze na tą zabawę!

Komentarze

  1. A może po prostu wieczór panieński w Krakowie ? Wydaje mi się, że jest to naprawę interesująca opcja, ponieważ można skorzystać z wielu różnych możliwości, ale nas konkretnie interesuje SPA, aby się zrelaksować.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

linki